Coronavirus: Bericht van Ben Dronkers

FAQ

Kan ik nog online bestellen? Hoe zit het met de winkels?

Ja, je kunt nog steeds online bestellen op sensiseeds.com. Houd er rekening mee dat leveringen langer kunnen duren dan je van ons gewend bent. Voor de veiligheid van onze medewerkers hebben we besloten om onze 2 winkels in Amsterdam en onze winkel in Barcelona te sluiten. We zullen je informeren als ze weer open gaan.

Hoe lang moet ik wachten op mijn bestelling?

Ons team werkt er hard aan om vertragingen zo veel mogelijk beperken. Daardoor krijgen we gelukkig veel positieve reacties van onze klanten die blij zijn dat we ook nu vaak nog snel kunnen leveren. Helaas doen leveringen er soms langer over dan gewoonlijk, omdat onze verzendafdeling en de verzendpartners onder hoge druk staan.

Wat kan ik doen als er een probleem is met mijn bestelling?

Onze online klantenservice afdeling is bereikbaar om je te helpen met al je vragen die niet in deze FAQ zijn opgenomen.

Hoe kan ik klantenservice bereiken?

Je kunt ons emailen op info@sensiseeds.com, en we zullen je email zo snel mogelijk beantwoorden. Momenteel werkt ons team vanuit huis, en daarom hebben we onze telefoonlijn voor nu afgesloten.

Bericht van onze oprichter, Ben Dronkers

Beste leden van onze community,

De corona-pandemie is één van de grootste uitdagingen van de 21e eeuw. Onze gedachten gaan uit naar alle mensen die geraakt worden door de corona-pandemie. En als je zelf het virus hebt opgelopen, wensen we je een spoedig herstel.

De cannabis-community is verspreid over heel Europa, en alle landen worden op een bepaalde manier geraakt. We zitten hier samen in, ook al moeten we tegelijkertijd afstand houden van elkaar.

Ik wil iedereen bedanken dat jullie voor elkaar zorgen. Mijn dank gaat ook uit naar iedereen die betrokken is bij Sensi Seeds. Het hoogseizoen is altijd een drukke tijd, en de coronavirus pandemie zorgt voor grote uitdagingen. We zouden het niet redden zonder jullie enorme steun.

Jullie welzijn – onze prioriteit

Het welzijn van onze klanten en onze medewerkers is onze grootste prioriteit. We volgen richtlijnen van de RIVM om de veiligheid te waarborgen, en gaan verder dan de voorgeschreven richtlijnen waar we kunnen.

We focussen ons op goede hygiëne en het beperken van persoonlijk contact. Als een medewerker ook maar lichte symptomen heeft, blijft deze thuis, en onze medewerkers werken zo veel mogelijk vanuit huis.

We moeten hier samen doorheen zien te komen, en daarbij goed voor onszelf en voor anderen zorgen.

Een warme groet,

Comments

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Auteur

  • Profile-image

    Sensi Seeds

    De redactie van Sensi Seeds bestaat uit botanici, medische en juridische experts, plus gerenommeerde activisten zoals Dr. Lester Grinspoon, Micha Knodt, Robert Connell Clarke, Maurice Veldman, Sebastian Marincolo, James Burton en Seshata.
    Meer over deze auteur
Scroll naar top